Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miejsce po PROTEKTORZE najlepiej nazwać "Pustynia po butach", a miejsce po DROŻDŻOWNI (zwanym z obca "Lallemand") zgodnie z reklamą, która tam wisi: "Z nami Ci garb urośnie" Odnoszę wrażenie, że zupełnie zapominają nasi włodarze gdzie mieszkają i jakie ludzie mają pawdziwe problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Gajus Kalinus ? O Dolinum Hołdum (dla MPWiKU któremu Żukus Stonkus buchnął 20 baniek) nie wspomnę Pozdrowinia dla dla Sugar Kovalczyka - witaj przyszły prezydencie. A widze też na forum klakierów oplacanych przez ratusz którzy myślą że mieszkańcy mają taki sam poziom intelektu jak oni i uwierzą że głupota to mądrość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wściekły mieszkaniec napisał:
Prezydent "podobno" szuka pieniędzy , gdzie i jak można, sprzedaje działki (jak sie da) robi cokolwiek. A tu jakiś dyrektor MOSIR za ciężkie 50 tys. zamawia (...) ... nawet nie wiadomo jak to nazwać !
Dla mnie ktoś tu jest idiotą Pytanie tylko jest nim Prezydent Lublin czy Dyrektor MOSIR ?!
nie krytykuj, nie obrażaj, podsuń pomysł, włącz się w dyskusję, zaangażuj... Brawo Prezydencie, a smit and smit prowokuje do dyskusji nad projektem. A nazwy.... są tylko nazwami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
novum secretum napisał:
A gdzie Gajus Kalinus ? O Dolinum Hołdum (dla MPWiKU któremu Żukus Stonkus buchnął 20 baniek) nie wspomnę Pozdrowinia dla dla Sugar Kovalczyka - witaj przyszły prezydencie. A widze też na forum klakierów oplacanych przez ratusz którzy myślą że mieszkańcy mają taki sam poziom intelektu jak oni i uwierzą że głupota to mądrość
widzisz co chcesz, czy każdy który ma inne zdanie jest gorszy, nie zasłaniaj się mieszkańcami... podejmij dyskusję dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorów tej koncepcji proponuję zapiąć w kaftaneum i zawieźć do Abramowiceum. Totalny deb***izm - ciekawe ile wychlali podczas tej "radosnej twórczości".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joka napisał:
nie krytykuj, nie obrażaj, podsuń pomysł, włącz się w dyskusję, zaangażuj... Brawo Prezydencie, a smit and smit prowokuje do dyskusji nad projektem. A nazwy.... są tylko nazwami...
Tania prowokacja. Ja to odbieram jako pokaz lekceważenia w typie "zrobimy byle gówno - a i tak wezmą". Nazwy NIE są tylko nazwami. Nazwy znaczą. Nie na darmo pierwsze, co robili przez całe wieki rozmaici agresorzy - to zmiana nazw - ulic, placów, miejsc - całych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek jest jeden. Jeśli to MOSIR jest winiem, że miasto musi za te głupoty pisane zapłacić 50 tys. zł to natychmiast niech zmieni nazwę na IDIOTUS POWYPADKUS POKIERESZANTUS MÓZGUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historyk napisał:
Tania prowokacja. Ja to odbieram jako pokaz lekceważenia w typie "zrobimy byle gówno - a i tak wezmą". Nazwy NIE są tylko nazwami. Nazwy znaczą. Nie na darmo pierwsze, co robili przez całe wieki rozmaici agresorzy - to zmiana nazw - ulic, placów, miejsc - całych miast.
100% racji. Dlaczego placu litewskiego nie nazwać na przykład "Hermann Bruner Platz" skoro nazwy są według niektórych bez znaczenia? Tylko kretyn i pusty idiota nie dostrzega zabijania Polskości w obcobrzmiących nazwach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgredek napisał:
Autorów tej koncepcji proponuję zapiąć w kaftaneum i zawieźć do Abramowiceum. Totalny deb***izm - ciekawe ile wychlali podczas tej "radosnej twórczości".
Zgredek deb***ami to są płatnicy a Autorzy to cwaniaki. W Lublinie mamy deb***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historyk napisał:
Tania prowokacja. Ja to odbieram jako pokaz lekceważenia w typie "zrobimy byle gówno - a i tak wezmą". Nazwy NIE są tylko nazwami. Nazwy znaczą. Nie na darmo pierwsze, co robili przez całe wieki rozmaici agresorzy - to zmiana nazw - ulic, placów, miejsc - całych miast.
Kolego, nie ośmieszaj się. Nawet nie wiesz, podobnie jak inni krytykanci o co chodzi w tej całej koncepcji. Zostaliście napuszczeni przez dziennikarza jak psy na żebraka na wsi. Jak trochę ochłoniesz to wypowiedz się co sądzisz np. o pomyśle zmiany przeznaczenia LKJ. Bo to jest najbardziej rewolucyjny pomysł, ale jakoś nikt nie wypowiada się na ten temat tylko wszyscy pilotą o tych nazwach. Co jest z waszymi mózgami ludzie. Byle kmiotek rodem z Chełma może wypisać w gazecie dowolną bzdurę a wy wszystko łykacie jak te pelikany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie powiem coś niepopularnego, ale mnie się ta koncepcja podoba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysia napisał:
Pewnie powiem coś niepopularnego, ale mnie się ta koncepcja podoba...
Marysiu, to niech Marysia sobie ten projekt odkupi za swoje pieniążki i wybuduje w swoim ogródku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mi skręcicie dobrego blanta to Wam napiszę jeszcze lepsze "cuda" za 2000 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Lubliniensis niech zmieni nazwę na Kozie Bobki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaszczomp napisał:
A Lubliniensis niech zmieni nazwę na Kozie Bobki!!!!
Dobre, kupuję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy pamiętam to w Polsce zawsze próbowano używać obcojęzycznych określeń tak jak by to było coś fajnego. w latach 80-tych każde dziecko śpiewało "buwsiegda budziet sonce" potem przyszły zmiany i z prywatek zrobiły się "Party" a magazyny zamieniły swoje nazwy na "mega market shop" w których nie ma nawet wyprzedaży tylko wielkie napisy "SALE" Dzieci śpiewają dalej ale na "castingach" tak jak by nie było polskiego odpowiednika tego słowa Ludzie opamiętajcie się bo za kilka lat będziecie robić "good job" jakiemuś czarnuchowi na środku "Arena Lublineum"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehhe świetny artykuł! poczucie humoru najwyższych lotów! można? można! ja poproszę całą gazetę w tym stylu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra z podstawówki pisze lepsze opowiadania koncepcyjne i to za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętasz jeszcze jak przed wyborami mamili nas "torem wyścigów konnych", który miał zostać sfinansowany przez lotto? Do tych 50 tysięcy dolicz jeszcze odsetki i prowizję od kredytu bo jak wiadomo miasto i MOSIR mają deficyt przychodów nad wydatkami, poważny deficyt przychodów nad bardzo wysokimi wydatkami. Pamiętaj również, że m. innymi za sprawą robienia różnych projektów i wrzucania ich do niszczarek, miejskie inwestycje stanowią tylko 30% ogólnych wydatków... Przepijemy naszej babci domek cały, domek cały, domek cały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna wydoić Gminę Lublin ? Można. Można zlecić prywatnej firmie idiotyczne "opracowania" i zapłacić z kasy podatników ? Można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...